Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
8 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2016 року№164смт Тиврів
Про хід виконання Програми підтримки проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад та громадських організацій Тиврівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 7 скликання від 07.07.2016 року

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про публічні закупівлі», з метою підтримки ініціатив сільських, селищних, міської рад та громадських організацій Тиврівського району, що спрямовані на вирішення соціальних та економічних проблем району, враховуючи подані для участі в Програмі заявки та документи, висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити фінансування проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад згідно додатку.
  2. Доручити голові районної ради Красовському Я.Й. укласти договори про фінансування між районною радою та відповідними місцевими радами.
  3. 3. Місцевим радам з якими укладені договори про фінансування проводити закупівлі товарів та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановленої ч.1 ст.2 Закону України “Про Публічні закупівлі”, у системі електронних державних закупівель org (https://prozorro.gov.ua).
  4. 4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Мельник Н.Б.) здійснити фінансування Програми підтримки проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад та громадських організацій Тиврівського району на 2016-2020 роки після підписання договорів вказаних в п.2 цього рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету ( Сідак О.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Інформація щодо фінансування проектів розвитку територіальних громад