Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
8 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2016 року№163смт Тиврів
Про присвоєння звання «Почесний громадянин Тиврівського району»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення 6 сесії районної ради 7 скликання «Про звання «Почесний громадянин Тиврівського району», з метою відзначення та вшанування громадян, які за особистий внесок у розвиток та розбудову Тиврівського району можуть бути удостоєні найвищої районної нагороди, враховуючи подання голови районної ради та висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Тиврівського району» таким особам:

            Горбатюку Івану Микитовичу, 05.01.1947 р.н, депутату обласної Ради 3,4,6 скликань по Тиврівському виборчому округу, головному лікарю Вінницького обласного клінічного протитуберкульозного диспансера протягом 13 років (1990-2013рр),

            Малюті Леоніду Ананійовичу, 21.01.1940 р.н, керівнику дорожніх організацій району впродовж 39 років (1967-2006 рр),

            Черненку Івану Івановичу, 14.12.1940 р.н, ветерану управлінської діяльності, очільнику Тиврівського району впродовж 13 років (1975-1988 рр), Тиврівському селищному голові 2,3 скликання.

 

  1. Здійснити нагородження відзнакою «Почесний громадянин Тиврівського району» та відповідним іменним дипломом, з видачею кожному номінанту адресної виплати у сумі 1000 грн. на районних урочистостях з нагоди 25-річниці Дня Незалежності України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Подання