Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
7 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/07/2016 року№146смт Тиврів
Про Програму профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Тиврівського району у 2016 році.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про ветеринарну медицину», враховуючи клопотання управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів у Тиврівському районі, висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити програму профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Тиврівського району у 2016 році (далі – Програма), що додається.
  2. Рекомендувати управлінню агропромислового комплексу районної державної адміністрації (Олійник М.А.), управлінню Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та прав споживачів у Тиврівському районі (Герасимчук Б.М.), Тиврівському лісництву (Рошак М.А.), Гніванському лісництву (Шаравський В.О.), ДП «Тиврівський райагроліс» (Кирилюк О.С.), Тиврівській районній раді УТМР (Пацаловський І.Л.), забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою.
  3. Рекомендувати сільським, селищним, міському головам розробити та прийняти відповідні заходи для реалізації даної Програми.

4.Фінансування Програми профілактики та боротьби із захворюванням на сказ у Тиврівському районі здійснювати  за рахунок коштів місцевих бюджетів, інших джерел не заборонених законодавством.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Ю.В.Пономар).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Програма профілактики та боротьби із захворюванням на сказ на території Тиврівського району у 2016 році