Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
6 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/06/2016 року№125смт Тиврів
Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 01 грудня 2015 року № 13 «Про постійні комісії районної ради»

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, статей 47, 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2 статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи заяви депутатів районної ради Бойка В.В, Сілко Ж.О., Бузіна М.І. та висновки постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звільнити від обов’язків голови постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку та управління майном Бойка Віктора Володимровича, залишивши його в складі зазначеної комісії;

 

  1. Виключити Сілко Жанну Олександрівну із складу постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою та включити її до складу постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку та управління майном.

 

  1. Виключити Бузіна Михайла Івановича із складу постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку та управління майном та включити його до складу постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою.

 

  1. 4. Обрати головою постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку та управління майном депутата районної ради Сілко Жанну Олександрівну.

 

  1. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального  устрою     (Степанишин С.М.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський