Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
6 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/06/2016 року№119смт Тиврів
Про заходи по відзначенню 20-ої річниці Конституції України та 25-ої річниці Незалежності України

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указів Президента України від 15 березня 2016 року №94/2016 «Про відзначення 20 річниці Конституції України» та від 3 грудня 2015 року №675/2015 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», з метою гідного відзначення у 2016 році знаменних подій у багатовіковій історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план заходів із підготовки та відзначення в районі 20-ї річниці Конституції України (додаток 1).
  2. 2. Затвердити план заходів із підготовки та відзначення в районі 25-ї річниці Незалежності України (додаток 2).
  3. 3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчому апарату районної ради забезпечити виконання запланованих заходів.

4.Депутатам районної ради взяти активну участь у районних заходах по відзначенню державних свят Дня Конституції України та Дня Незалежності України.

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міському голові розробити план проведення заходів по відзначенню знаменних державних свят на території своєї громади та здійснити їх виконання.
  2. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою  (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Заходи по відзначенню 20-ої річниці Конституції України
Додаток 2. Заходи по відзначенню 25-ої річниці Незалежності України