Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
6 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/06/2016 року№109смт Тиврів
Про районну Програму «Майбутнє Тиврівщини в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання № 45 від 11 лютого 2016 року «Про обласну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки», враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні, комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», висновки постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики і з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити районну Програму «Майбутнє Тиврівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки (далі – Програма), що додається.

 

  1. Фінансування Програми здійснювати з місцевих бюджетів та інших джерел, незаборонених чинним законодавством в межах фінансових ресурсів, затверджених на відповідний бюджетний рік.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.); з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток