Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
6 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/06/2016 року№107смт Тиврів
Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Маяк» та районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк», засновником яких є Тиврівська районна рада.

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною З статті 4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статтями 8, 20, 21, 22 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Маяк» та районного комунального підприємства - редакція Тиврівської районної газети «Маяк» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації – газети «Маяк» та районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

 

  1. Укласти угоду (договір) про зміну засновника (складу співзасновників) та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією після її перетворення відповідно до вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації” та вимог цивільного законодавства України у суб’єкт господарювання.

 

  1. Виконання функцій комісії з перетворення районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк покласти на редактора Усатюка Володимира Вікторовича. Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню з 1 січня 2017 року.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради:

4.1. Надіслати у місячний термін це рішення центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України) для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, та центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України).

          4.2. Довести це рішення до відома трудового колективу редакції Тиврівської районної газети «Маяк». 

          4.3. Опублікувати це рішення у друкованому засобі масової інформації – газеті «Маяк» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Тиврівської районної ради.  

 

  1. Редактору районного комунального підприємства – редакція Тиврівської районної газети «Маяк» Усатюку Володимиру Вікторовичу:

5.1. З 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.

5.2. У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.

5.3. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

5.4. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

5.5. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації – газеті «Маяк».

5.6. Подати на затвердження чергової сесії Тиврівської районної ради пропозиції для виконання зобов’язань щодо сплати заборгованості редакції із податків та обов’язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов’язань редакції відповідно до законодавства України.

5.7. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 59, строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

 

  1. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В. В.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський