Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№100смт Тиврів
Про депутатський запит депутата районної ради Сідака О.О. до голови районної ради Красовського Я. Й.

Керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Депутатський запит депутата районної ради Сідака Олександра Олексійовича до голови районної ради Красовського Я. Й. створення комісії з чесних, принципових депутатів районної ради, а при необхідності інших для контролю витрачених коштів з місцевих бюджетів чи з інших джерел на потреби територіальних громад, установ і відділів району взяти до відома.

 

  1. Депутатський запит зазначений в пункті 1 цього рішення надіслати голові районної ради  Красовському Я. Й.

 

  1. Голові районної ради Красовському Я. Й. про результати розгляду депутатського запиту повідомити депутата районної ради Сідака О.О. та проінформувати районну раду на черговій сесії районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський