Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Районна виборча комісія повідомляє:

18.06.2019

Постановою районної виборчої комісії  від 14 червня 2019 року №65 затверджено склад дільничних   виборчих  комісій  №№ 051041-051044,051092, у зв’язку із  призначенням  перших  виборів   депутатів  селищної   ради   Сутисківської  об’єднаної  територіальної   громади і Сутисківського   селищного голови, списки додаються:

                                                                                    

                    

СКЛАД

Сутисківської дільничної виборчої комісії 

№ 051041

Тиврівського району Вінницької області

 

       Голова комісії – Гоголь Ольга Ігорівна  -1980 року народження – від районної  виборчої комісії  

      Заступник голови комісії – Деревняк Микола Миколайович – 1950 року народження – від районної організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

      Секретар – Кащук Леся Петрівна – 1974 року народження – від районної   організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

 

                                                 Члени комісії:

                 

Дацюк Людмила Павлівна -1952 року народження – від районної  виборчої комісії  

Колісніченко Микола Віталійович  – 1971 року народження –    від районної організації Радикальної Партія Олега Ляшка

Радудик Марія Василівна   – 1954 року народження– від районної виборчої комісії  

Рябчинська Світлана Петрівна   – 1967 року народження – від районної виборчої комісії   Черній Тетяна Леонідівна  – 1958 року народження  – від районної виборчої комісії

Чехместрук Галина Йосипівна – 1960 року народження –  від районної організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

 Шевчук Ольга Феодосіївна  -1959 року народження –від районної   виборчої комісії

 Ярова Наталія Анатоліївна – 1980 року народження – від районної   виборчої комісії

 Яровий Сергій Васильович– 1976 року народження – від районної виборчої комісії

 

                                                           СКЛАД

                          Сутисківської дільничної виборчої комісії 

                                                   № 051042

                          Тиврівського району Вінницької області

 

       Голова комісії –  Чіркова Валентина Степанівна -1951 року народження – від районної  виборчої комісії

 Заступник голови комісії ––  Сорока Альона Олександрівна– 1985 року народження – від районної організації Радикальної Партія Олега Ляшка

      Секретар –Стеценко Наталія Володимирівна – 1954 року народження – від районної  виборчої комісії

 

 

                                                 Члени комісії:                                                        

 

Бондарчук Галина Петрівна -1958 року народження – від районної  організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Гедзь Людмила Володимирівна   – 1961 року народження –    від районної виборчої комісії  

Демова Світлана Миколаївна – 1982 року народження– від районної виборчої комісії  

Панасюк Ганна Іванівна – 1961 року народження – від районної виборчої комісії 

 Піскур Валентина Петрівна – 1979 року народження – від районної виборчої комісії

  Сидорук Тетяна Григорівна – 1978 року народження –  від районної організації політичної    

 партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

 Татанюк Тетяна Леонідівна -1974 року народження –від районної   виборчої комісії

 Цимбалюк Світлана Анатоліївна – 1973 року народження – від районної   виборчої комісії

 Яблочнюк Мальвіна Михайлівна – 1994 року народження –– від районної   організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

 

         

                                                           СКЛАД

                          Сутисківської дільничної виборчої комісії 

                                                   № 051043

                          Тиврівського району Вінницької області

 

       Голова комісії – Соколенко Світлана Дмитрівна -1968 року народження – від районної  виборчої комісії

 Заступник голови комісії –– Козак  Аліна Ігорівна – 1990 року народження – від районної   організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

      Секретар – Гаврилюк Людмила Дмитрівна -1993 року народження -– від районної  виборчої комісії

 

 

                                                 Члени комісії:

 Гесаль Людмила Петрівна-1959 року народження –– від районної   виборчої комісії

Гоміленко Світлана Миколаївна – 1970 року народження – від районної організації Радикальної Партія Олега Ляшка

Коломієць Лариса Андріївна – 1974 року народження– від районної виборчої комісії  

Радудик Тетяна Петрівна  -1979 року народження –– від районної   виборчої комісії

Остапчук Раїса Леонідівна  – 1950 року народження –    від районної виборчої комісії  

Мельник Надія Петрівна  – 1953 року народження – від районної  організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Мельникова Людмила Петрівна – 1965 року народження – від районної виборчої комісії 

Олійник Надія Сергіївна – 1952 року народження – від районної виборчої комісії 

  Остапчук Раїса Леонідівна -1950 року народження –  від районної   виборчої комісії

Радудик Тетяна Петрівна – 1979 народження –  від районної   виборчої комісії

Сидорук Людмила Василівна – 1974 року народження – від районної  організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

  Ярошовець Ніна Іванівна – 1950 року народження –  від районної   виборчої комісії

 

 

                                                           СКЛАД

                          Сутисківської дільничної виборчої комісії 

                                                   № 051044

                          Тиврівського району Вінницької області

 

       Голова комісії – Ковальова Галина Іванівна – 1956 року народження – від районної  виборчої комісії

 Заступник голови комісії –– Кузьмич Оксана Леонідівна – 1971 року народження – від районної  організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

 

      Секретар – Гавриш Людмила Андріївна  -1990 року народження -– від районної  виборчої комісії

 

 

                                                 Члени комісії:     

 Голубович Наталія Броніславівна -1964 року народження –– від районної   виборчої комісії

Гунько Лариса Василівна – 1970 року народження – від районної виборчої комісії  

Доплатюк Валентина Василівна  – 1963 року народження– від районної виборчої комісії  

Доплатюк Катерина Олегівна -1996 року народження –– від районної   виборчої комісії

Колосова Олена Степанівна  – 1966 року народження –    від районної виборчої комісії   

  Кравченко Катерина Іванівна – 1955 року народження – від районної  організації політичної   

   партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Кукурудза Наталія Онисіївна  – 1965 року народження – від районної організації Радикальної Партія Олега Ляшка

  Максимчук Наталія Віталіївна – 1969 року народження – від районної   організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

  Семенюк Людмила Анатоліївна  -1962 року народження –  від районної   виборчої комісії

комісії

 

 

                                                           СКЛАД

                   Шершнівської  дільничної виборчої комісії 

                                                   № 051092

                          Тиврівського району Вінницької області

 

       Голова комісії – Блащук Раїса Іванівна – 1952 року народження від районної  організації політичної партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії –– Лінинська Людмила Миколаївна – 1979 року народження – від районної   організації політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

  Секретар – Самборська Олена Андріївна -1983 року народження -– від районної  виборчої комісії

 

 

                                                 Члени комісії:

Наголюк Валентина Казимирівна -1953 року народження ––  від районної  організації політичної  партії «Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»

 Бабій Ганна Василівна – 1952 року народження – від районної виборчої комісії  

Олішевська Наталія Ігорівна – 1968 року народження– від районної виборчої комісії  

 Котик В’ячеслав Михайлович -1949 року народження –– від районної організації Радикальної Партія Олега Ляшка

Склончак Марина Володимирівна – 1970 року народження –    від районної виборчої комісії  

 Сидоренко Григорій Володимирович – 1952 року народження – від районної   виборчої комісії

Єфімчук Галина Василівна – 1952 року народження – від районної виборчої комісії  

 Захарчук Людмила Георгіївна – 1957 року народження – від районної виборчої комісії  

  Бондарчук Олександр Васильович  -1960 року народження –  від районної   виборчої комісії

Головань Павло Васильович – 1958 року народження –  від районної   виборчої комісії

комісії