Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Привітали з ювілеєм головного лікаря КНП “Районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Приймака Валерія Миколайовича

05.06.2019

Pryjmak

Сьогодні, 5 червня, відзначає свій славний ювілей 55-річчя з Дня народження головний лікар КНП “Районний центр первинно медико-санітарної допомоги” Приймак Валерій Миколайович.

Привітати зі святом Валерія Миколайовича завітали голова районної ради Красовський Я.Й., голова райдержадміністрації Бойко В.В. та перший заступник голови райдержадміністрації Заворітний О.В.

Керівники району вручили ювіляру почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради за сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм,вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди 55-річчя з Дня народження.

У своєму вітальному слові голова районної ради зазначив: “Шановний Валерій Миколайович! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження та ювілеєм! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги. Бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай ваше особисте життя, родинний затишок надихає та доповнює в усіх ваших починаннях та справах”

Viber Image