Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Програма соціального розвитку на 2019 рік

ДОДАТОК

          до рішення  27 сесії 7 скликання

          від  18 грудня 2018 року № 554

 

ПРОГРАМА

ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ТИВРІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК

 

ВСТУП

Програма економічного і соціального розвитку Тиврівського району на 2019 рік   (далі – Програма) розроблена з метою аналізу соціально-економічної ситуації в районі за попередній період та визначення зовнішніх і внутрішніх чинників, які впливають на розвиток району. Вона передбачає забезпечення узгоджених спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля втілення єдиної державної політики розвитку України на рівні району.

Програма розроблена відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 вересня 2018 року № 524 «Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік», визначає головну мету та пріоритети розвитку Тиврівського району на 2019 рік.

Законодавчим підґрунтям розроблення Програми є:

Закон України від 23 березня 2000 року №1602-III „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 вересня 2018 року № 729 «Про розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку області на 2019 рік» із врахуванням пріоритетів визначених в Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року (нова редакція) та Стратегії розвитку територіальних громад Тиврівського району до 2020 року.

У Програмі передбачений комплекс завдань та заходів, спрямованих на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей виробничої та соціальної сфери району.

Заходи Програми спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району в 2019 році, відповідно до стратегії та пріоритетів розвитку на основі об’єднання інтересів і можливостей, шляхом взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємницької діяльності, громадськості, шляхом посилення економічної активності і економічного зростання.

Програма економічного і соціального розвитку району на 2018 рік _ завантажити повну версію