Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Підтримка стартапів – один із ключових пріоритетів діяльності обласної влади

07.06.2019

Image1 (1)

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Валерія Коровія  від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року, в області  29 та 31 травня 2019 року під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка проведено засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

У 2019 році на конкурс  надійшло 135 заявок, що майже вдвічі більше, ніж було в попередньому році, а також майже у 10 разів перевищує показники 2017 року. Це свідчить  про зростання зацікавленості  підприємців до конкурсу.  

За результатами  оцінювання  бізнес-планів та їх рейтингової оцінки,  переможцями  визнано 34  бізнес-плани стартапів.

Загальна вартість бізнес-планів становить понад 5,8 млн.грн., в тому числі 1,4 млн.грн. – кошти обласного бюджету.

 

Переможці конкурсу бізнес-планів (стартапів)

№ з/п

Учасник

 Назва бізнес-плану

 
 
 

1

ФОП Артемчук Наталія  Ярославівна, Літинський р-н

«Студія дизайнерського одягу Артемчук»

 

2

ФОП Архіпова Людмила Анатоліївна, Вінницький р-н

 

«Міні-ферма «Перепілочка»»

 

3

ФОП  Бондаревський  Микола  Григорович, Могилів-Подільський р-н

«Традиції Наддністров`я  у сирі  Вурда»

 

4

Громадянин Бондаренко Сергій Вікторович,  Могилів-Подільський р-н

 

«Ветеранський мед Вінниччини»

 

5

Громадянин  Бурковський  Микола Леонідович, Тростянецький р-н

«Запровадження нової технології у виробництві вуликів  із  пінополіуретану (ППУ)”

 

6

Громадянка Васюра  Тетяна Анатоліївна, Вінницький р-н

«Виготовлення  виробів  з натуральної  деревини в поєднанні з  різбленням»

 

7

ГО «Будуємо майбутнє», м.Вінниця

«Ефективний мобільний кейтеринг»

 

8

Громадянка Волкова Олена Володимирівна, м.Вінниця

«Виготовлення натуральних харчових паст з насіння та горіхів для здорового харчування»

 

9

ФОП Воробйов Олег Борисович, м.Вінниця

«Виробництво брикетів – раціональне використання ресурсів»

 

10

Громадянка Дерещук Аліна Василівна, м. Могилів-Подільський

 

«Творча майстерня «Чарівники»»

 

11

ФОП Железняк Наталя Феодосіївна, Вінницький р-н

«Виробництво  натуральних солодощів  шляхом переробки екологічно чистих фруктів та ягід зі свого саду в домашній майстерні»

 

12

Громадянин Камінський Богдан Вікторович, Тульчинський р-н

«Виробництво та реалізація продуктів бджільництва»

 

13

Громадянин Київський  Максим Мечиславович, Жмеринський р-н

«Міні-цех із переробки овочів, фруктів та лікарських трав»

 

14

Громадянка Ковтун Ольга Анатоліївна, Оратівський р-н

«Відкриття студентського кафе»

 

15

Громадянка Філоненко Ольга Володимирівна, смт.Крижопіль

«Міні-пекарня, кондитерська»

 

16

ФОП Кузнєцова Анастасія Миколаївна, м.Вінниця

«Healthy fresh fitness food під торговою маркою «НАТУРАЛЬНЕ»

 

17

Громадянин Левченко Сергей Валентинович, м.Вінниця

«Відкриття станції технічного обслуговування»

 

18

ФОП Лошак Роман Андрійович, смт.Оратів

«Якісні та смачні копченості – до столу оратівчан та гостей району»

 

19

Громадянин Маліхатко Олександр Іванович, м.Вінниця

«Міні-майстерня по шиномонтажу для легкових автомобілів»

 

20

Громадянин Марусич Богдан Олексійович, Немирівський р-н

«Вирощування лохини та жимолості»

 

21

Громадянка Міхальова Дар’я Андріївна, Гайсинський р-н

«Швейна майстерня авторського одягу»

 

22

Громадянка Нарожна Марина Віталіївна, Теплицький р-н

«Відкриття манікюрного кабінету та перукарні»

 

23

ФОП Нікітішин Дмитро Олександрович, смт.Погребище

«Виготовлення матриці прес-форми для пристрою розумного будинку»

 

24

Громадянин Павлюк Олег Леонідович, Тиврівський р-н

«Виробництво екологічно чистого меду та супутніх продуктів  бджільництва »

 

25

ФОП Петренко Ліана Володимирівна, м.Вінниця

«Створення пункту прокату туристичних човнів для активного відпочинку та подорожей Південним Бугом»

 

26

Громадянин Побережний Юрій Олексійович,   Томашпільський р-н

«Виробництво суден та плавзасобів»

 

27

Громадянин Поліщук Дмитро Анатолійович,  Козятинський р-н

«Широкопрофільна Майстерня на селі»

 

28

Громадянка Самошевська Катерина Василівна,  м.Ладижин

«Вирощування олійного гарбузового насіння»

 

29

Громадянин Суков Дмитро Вікторович,

м.Вінниця

«Виробництво карток PECS»

 

30

ФОП Танієв Василь Авксентійович,

Могилів-Подільський р-н

«Створення міні цеху по переробці свинини власного виробництва на ковбасні вироби»

 

31

ФОП Уваренкова Олександра Миколаївна,

Немирівський р-н

«Комплекс полімерного фарбування для систем металоконструкцій побутових сонячних електростанцій»

 

32

Громадянин Уманець Денис Олександрович,  Тульчинський р-н

«Майстерня одягу для дітей і дорослих “Стільняшка”»

 

33

ФОП Штефанюк Владислав Володимирович,  смт.Тростянець

«Майстерня по ремонту комп’ютерної техніки будь-якої складності»

 

34

Громадянин Яцик Владислав Вячеславович, Тульчинський р-н

«Майстерня ковалів»

 

Інформація офіційного вебсайту Вінницької обласної державної адміністрації