Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Перший дзвінок пролунав у навчальних закладах Тиврівщинни

02.09.2019

 

Перше вересня – це, напевне, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Урочисте відзначення цього свята в нашому районі стало уже доброю традицією.

1 та 2 вересня 2019 року у всіх навчальних закладах Тиврівщинни відбулись святкові лінійки та пролунав перший дзвінок, який закликав учнів до школи: кого вперше, кого вчергове, а для кого цей рік стане останнім роком перебування у школі. 

Голова районної ради Я.Й.Красовський побував на святковій лінійці в  Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки. Вітаючи присутніх зі святом знань, голова районної ради побажав школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів у навчальній діяльності, доброго шляху по шкільній дорозі та мирного неба! Педагогам та батькам керівник району подякував за виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, за теплоту сердець, за передані знання та життєву мудрість.