Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Обласна лікарня імені Пирогова оголосила тендер на закупівлю 4D-системи діагностики

22.07.2019

Про це з’явилася інформація на майданчику публічних закупівель PROZORRO.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-17-000282-c

У документах йдеться, що для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова планується закупівля інноваційної ультразвукової діагностичної системи експертного класу. Вона передбачатиме декілька режимів сканування, двадцятикратний зум та підтримуватиме об’ємні зображення у форматі 3D та 4D – це вказано у тендерній документації .

На апаратуру готові витратити 3,5 мільйона гривень з обласного бюджету. Якщо закупівля буде вдалою, нова діагностична система буде встановлена до кінця 2019 року.

Ознайомившись із тендерними документами про відкриті торги, до нової системи висувається кілька десятків вимог, серед яких і можливість автоматично здійснювати тривимірне сканування за допомогою спеціальних датчиків. Також система у форматі 3D та 4D зможе автоматично визначати межі обличчя та кінцівок плода для побудови зображення в режимі реального часу.

В апараті також повинно бути передбачене двадцятикратне збільшення зображення у режимі стоп-кадру. Крім цього, у системі будуть наявні сумарні висновки для акушерства, гінекології, урології, педіатрії, ангіології, кардіології, для дослідження органів черевної порожнини. Також у новій системі УЗД буде передбачена можливість створення архіву з ультразвуковими зображеннями органів пацієнтів.

Ставиться вимога також і до дати виробництва: система має бути виготовлена 2019 року.

Як ідеться у повідомленні, аукціон із закупівлі інноваційної апаратури планують розпочати 5 серпня 2019 року.

Нагадаємо, рішенням 37 чергової сесії обласної Ради від 5 березня 2019 року Обласному центру планування сім’ї, репродукції людини і медико-генетичного консультування, як одному з підрозділів Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова, виділено з обласного бюджету 4 мільйони 950 тисяч гривень на придбання обладнання та предметів довгострокового користування.

1f748ec3ab661ad420253aabe753da00

Інформація офіційного веб сайту Вінницької обласної ради