Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Неолімпійці перші в області

04.03.2019

    Першим неолімпійським видом спорту, який отримав прописку в нашому районі став гирьовий спорт. Він успішно розвивався в багатьох первиних колективах фізкультури. Центром найбільшого розвитку був Гніванський завод «Спецзалізобетон», Сутиський завод «Автоелектроапаратура», Строїнецький радгосп, Тиврівська ЗОШ.

    Представники цих колективів успішно виступали на різноманітних змаганнях. За ці досягнення обласне управління спорту провела в Тиврівському РБ культури чемпіонат області, на якому збірна району у складі Гайдая М., Горбатюка Д., Демяненка І., Пліхти М., Чуракова Є. стали чемпіонами.

    Пройшли роки і їм на зміну прийшло нове покоління гирьовиків, які неодноразово ставали чемпіонами і володарами кубка області. Це Кундис О., Кундис П., Ружицький В., Ліщишин В., Лютослав І., Суша Д., Мороз І., Леонов Ю.

    Чемпіоном України став Кундис О., четверте місце на Всеукраїнських сільських спортивних іграх ЦР ВФСТ «Колос» посіла Лютослав І.

    ліщишин вікторНайбільшого успіху в цьому виді спорту досяг Ліщишин В. Він спочатку виграв чемпіонат області, а потім України серед ветеранів і був включений до складу збірної команди  України на чемпіонат світу, який проводився в Узбекістані  м.Бухара, де став чемпіоном.

    Пауерліфтинг – наступний вид спорту, який вперше розпочав свою роботу на території Строїнецької територіальної громади. Вихованець секції пауерліфтингу Пахолюк Д. став чемпіоном, рекордсменом і першим майстром спорту України в районі.

    З відкриттям Гніванської ДЮСШ «Будівельник», розпочало свою роботу відділення пауерліфтингу. Вихованці школи успішно виступали і продовжують виступити на обласних змаганнях. Це Знаміровський С., Слободянюк М., Коваль А., Тарасова М., Космина М. та інші.Три спортсмени спортивної школи виконали нормативи майстрів спорту України.

    Неодноразовими чемпіонами України у своїх вагових категоріях були Забродін М., Савчук Д., Зайцева С., трнїенери: Крисов В. В.(молодший), Крисов В. В.(старший).

    Збірна району постійно входить до трійки кращих в області.

    Армспорт (боротьба на руках) – наймолодший вид спорту в районі. Його активно пропагували і розвивали тиврівчани Бурковський А, Євдокимов В-призери і чемпіони області. Бурковський А. представляв район, область на Всеукраїнських сільських спортивних іграх і став призером в легкій ваговій категорії.

    В смт.Сутисках почала функціонувати секція ГО «Арматура», яку очолює Мищенко О.В. На її базі формуються збірні команди району. Вихованці секції неодноразово посідають призові місця на обласних змаганнях.

    Наші спортсмени в минулому році виграли шість кубків, 10 золотих, 12 срібних, 18 бронзових медалей, виконано 4 нормативи кандидата у майстри спорту, 8-першого розряду.

    Управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА, враховуючи високі досягнення спортсменів Тиврівського району, визнала відділ сім’ї, молоді та спорту (Романський В.В.), управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації ( Касянчук Л. Л.)переможцем обласного конкурсу з неолімпійських видів спорту серед районів першої групи.

 

Голова РО ВФСТ «Колос»                                    Лісниченко В.Т.