Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

На Тиврівщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16.12.2019

78288da9a04228a4186d1b655df7e3b2

13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в смт Тиврів на Меморіалі Слави зібралися ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, очільники району, працівники  установ та організацій, жителі Тиврова.   

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, – звернувся до присутніх голова районної ради Ярослав Красовський, – Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо і досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. 

Учасники заходу вшанували па”мять тих, чиє життя та здоров”я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання та поклали квіти до пам”ятного знаку.

Керівники району вручили Почесні Грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради ліквідаторамчорнобильцям  за мужність, самовідданість і  високий  професіоналізм, виявлені під час приборкання катастрофи.