Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

На Тиврівщині відзначили 75-у річницю визволення України від фашистських загарбників

28.10.2019

Img 569028 жовтня в Україні відзначається 75-а річниця з дня звільнення від фашистських загарбників. Саме цього дня у 1944 році було остаточно вигнано війська нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі  території України. У цей день в усіх населених пунктах України вшановують пам’ять тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, хто визволяв нашу землю від нацистських загарбників.

Сьогодні в районному центрі на Меморіалі Слави за участю голови районної ради Ярослава Красовського, заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, Тиврівського селищного голова Сергія Кицишина,  керівників управлінь та відділів районної ради та райдержадміністрації, представників трудових колективів, громадських організацій, правоохоронних органів, військовослужбовців, духовенства та жителів району відбувся мітинг-реквієм.

– Наша пам”ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям, – зазначив Ярослав Красовський, –   доземний уклін  творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогам на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу. Серед тих, хто поклав свої життя, здоров”я, молодість на вівтар Перемоги – сотні наших земляків-тиврівчан. І ми з вдячністю і сумом згадуємо тих, хто навіки пішов від нас за небокрай. Бажаю кожній родині здоров”я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше – миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим, мирним!

Присутні вшанували пам”ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.