Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

На Тиврівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування

09.12.2019

6 грудня в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування за участю керівництва району, військовослужбовців, голів, секретарів та депутатів територіальних громад району, районної ради, керівників та працівників установ і організацій району, учнівської молоді, громадськості.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Ярослав Красовський, голова райдержадміністрації Віктор Бойко, військовий комісар Олег Чорний, голова Громадської ради при районній раді Костянтин Гавриш.

Шановні військовослужбовці, захисники України! Саме ви захищаєте рубежі нашої  країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України, – звернувся до присутніх голова районної ради Ярослав Красовський.  Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави. У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд! Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів у вдосконаленні бойової та професійної майстерності , натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, здоров”я! Також він привітав з професійним святом усіх працівників місцевого самоврядування Тиврівського району та висловив щиру подяку за самовіддану працю, високий професіоналізм і вірність обов”язку.

Ярослав Красовський та Віктор Бойко вручили Почесні Грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради кращим військовослужбовцям, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування.

Привітали присутніх з професійними святами музичні колективи і талановиті артисти районного Будинку культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої музичної школи та аматорські колективи  Тиврівщини.