Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

На порядку денному – медична галузь

26.05.2020

26 травня відбулася робоча зустріч зініційована Селищенським сільським головою Валерієм Слободяном при участі голови районної ради Ярослава Красовського, голови райдержадміністрації Віталія Урдзіка, Гніванського міського голови Володимира Кулешова, головних лікарів Тиврівського та Гніванського центрів ПМСД Валерія Приймака та Миколи Сташука, інших посадових осіб, щодо бажання жителів громади переходу Селищенської амбулаторії ЗПСМ зі структури Тиврівського центру до структури Гніванського.

Після детального аналізу ситуації та виступів усіх присутніх голова районної ради Ярослав Красовський наголосив, що найголовніше, чого маємо дотримуватися – це безперервність та якісне надання медичних послуг. Тому зміну власника на юридичному рівні не повинні відчути жителі громади.

Перед кожною посадовою особою поставлено свої завдання, які в цілому дозволять в найкоротші терміни пройти ліцензування та інші нормативно – правові реєстраційні вимоги. Для медичного персоналу та жителів громад ці зміни пройдуть не відчутно.

изображение Viber 2020 05 26 12 05 59 изображение Viber 2020 05 26 12 05 591