Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Компанія по вибору лікаря, як це працює

08.04.2019

З 02.04.2018 року в районі стартувала компанія по вибору свого лікаря «Лікар в кожну родину » По наказу МОЗ « Про порядок обрання свого лікаря , який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря який надає первинну медичну допомогу »№ 503 від 23.03.2018 року.

Станом на 06.04.2019 року  з лікарями Комунального некомерційного підпиємства «Тиврівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» пацієнти уклали 22 583 декларації. 

 Дати, впродовж якої потрібно обрати лікаря раз і назавжди, не існує. Змінити лікаря, змінити місце проживання і змінити лікаря — можна. Обрати свого лікаря можуть і переселенці з Донеччини, Луганщини та Криму.

Будь-який громадянин України, який має паспорт, людина, яка має свідоцтво переселенця, людина, яка має свідоцтво народження в Україні, або будь-який документ, що вказує на те, що людина проживає в Україні чи має громадянство України, може звернутися до будь-якого лікаря, зареєстрованого в електронній системі і підписати декларацію.

  завантаження