Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Гарний приклад створення домашнього затишку і тепла для одиноких

01.10.2019

Сьогодні у міжнародний день людей похилого віку було підготовлено гарний творчий захід у Краснянському стаціонарному відділенні для одиноких пристарілих жителів нашого району. 

Найжаданішими гостями на святі стали учні Краснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вони дали повноцінний концерт з різноманіттям номерів та жанрів для підопічних закладу. Підготували їх педорганізатор школи Тетяна Сорока та художній керівник Альона Герасименко. Такі творчі подарунки школярі готують у відділенні досить часто, школа є своєрідним “спонсорем” турботи і милосердя для одиноких пристарілих. Приємно, що діти роблять це охоче, що їх чисті серця даруюють щиро моменти радості і свята.

Присутні на святі заступник керівника апарату районної ради Лідія Колісніченко, начальник управління соціального захисту Олег Чичкалюк, директор територіального центру Олександр Лапечук, директор ТОВ “КраснеАгроІнвест” Костянтин Чепелюк, депутат сільської ради Павло Куций привітали підопічних зі святом, побажали міцного здоровя, подякувати колективу стаціонарного відділення на чолі з Людмилою Задорожною за турботу та працю, за добре серце та душу, яку вони вкладають у свою роботу.

Загалом хочеться відмітити, що колектив стаціонарного відділення працює цікаво та креативно. часто проводяться майтер – класи з підопічними, що дозволило оздобити приміщення закладу, дати йому нове життя. Приємно бачити згуртований колектив, який працює “в ногу” задля доброти та милосердя.