Колір сайту

K K K

Футбол на Тиврівщині пріоритетний вид спорту.

05.08.2019

Нещодавно на спорткомплексі смт. Тиврова відбувся Кубок району з малого футболу серед збірних  команд територіальних громад. Його учасниками стали футболісти з Гніванської міської та Сутисківської селищної об’єднаних територіальних громад, Тиврівської селищної, Селищенської, Великовулизької та Василівської сільських рад, що свідчить про «географічну» вагомість змагань, адже в них взяли участь кращі аматорські футбольні команди району.

Команди – учасниці методом жеребкування було розділено на дві групи. За підсумками групових змагань переможцями стали команди «Авангард» Сутиски та ФК «Селище». Авангардівці обіграли команди Великої Вулиги та ФК «Гнівань» 1:0 та 2:0 відповідно. ФК «Селище» здолав ФК «Василівка» з рахунком 4:0 та розписав «мирову» з ФК «Тиврів» 1:1.

Видовищним та напруженим виявився матч за третє місце, в якому тиврівчани обіграли команду з села Велика Вулига з рахунком 3:2.

Окрасою Кубка Тиврівського району з футболу став фінальний матч між командами «Авангард» Сутиски та ФК «Селище». Основний час гри переможця не виявив (1:1), а в серії пробиття підсуматчевих 9 – ти метрових ударів майстернішими та успішнішими виявилися селищенські футболісти, які вибороли головний Кубок змагань.

Переможці та призери Кубка Тиврівського району з футболу нагороджені грамотами, медалями та кубками від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Змагання з футболу проведено на високому організаційному рівні. Оргкомітет висловлює щирі слова вдячності за сприяння в організації та проведенні Кубка голові РО ВФСТ «Колос» Лісниченку В. Т., директору ЗОШ І – ІІІ ст. смт. Тиврів Мельнику П. В., спортивному організатору та діючому футболісту ФК «Тиврів» Смульському Р. С. .

Особливі слова вдячності адресуються Кучерук О. С. за надання медичної допомоги в ході змагань та Федорову В. І. за якісний фаховий арбітраж.