Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Фінансова підтримка  підприємців-початківців  (стартапів)

13.03.2019

     Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про  затвердження  Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)»  та  в рамках реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року у 2019 році продовжується фінансова підтримка стартапів за рахунок коштів обласного бюджету. Конкурс бізнес-планів для підприємців початківців (стартапів) дає можливість через прозорі процедури отримати бюджетний грант та розпочати власну справу громадянами, реалізувавши власну бізнес-ідею і розширити бізнес.

 

     У конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців можуть прийняти участь:

  • юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку   діяльність у Вінницькій області не більше  двох років;
  • громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які  мають  намір розпочати підприємницьку діяльність.

 

     Конкурс проводиться в 3 етапи:

І етап Конкурсу – з 11 березня  по 19 квітня 2019 року проведення реєстрації он-лайн заявок Учасників Конкурсу.

 

ІІ етап Конкурсу – з 22 квітня по 17 травня 2019 року проведення для учасників Конкурсу семінарів-консультацій з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів та  прийом бізнес-планів на участь у Конкурсі.

 

ІІІ етап Конкурсу – з 20 травня по 31 травня 2019 року проведення  засідання Конкурсної комісії та визначення  переможців.

 

     Детальна інформація про конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців та умови участі у ньому розміщені  на сайті облдержадміністрації www.vin.gov.ua у розділі  «Новини та оголошення/ Оголошення» та на сайті Виконавчого адміністратора  конкурсу stina.org.ua

 

Виконавчий адміністратор  конкурсу:

Громадська  організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».   

Контактна особа – Печалін Олександр Валентинович,

тел. (063) 778-16-16,  e-mail: stina.org@gmail.com

 Інформація офіційного веб-сайту Вінницької обласної  державної адміністрації