Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Експертна комісія визначила переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019»

08.07.2019

Image3

4 липня під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка відбулось засідання експертної комісії із визначення переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019».

До складу комісії увійшли представники органів виконавчої влади та громадськості.

Вже 12 рік поспіль конкурс проводиться за сприяння голови обласної державної адміністрації з метою залучення широкого кола місцевих виробників, які користуються попитом на внутрішньому та міжнародному ринках, а також для їх відзначення за значний внесок у розвиток економіки регіону та популяризацію Вінницької області в Україні та за її межами.

До участі в Конкурсі долучились підприємства усіх форм власності, які зареєстровані згідно чинного законодавства, виробляють високоякісну продукцію на території області та приділяють належну увагу насиченню нею споживчого ринку.

«У поточному році відбір переможців здійснювався за 9 номінаціями. Відповідний пакет документів на розгляд конкурсної комісії подали 23 підприємства, які належать до різних галузей виробництва. І нам приємно відзначити той факт, що в нашому регіоні є надзвичайна кількість підприємств, які виробляють високоякісну продукцію, що користується попитом не тільки на теренах нашої країни, але й закордоном. Завдячуючи цьому, Вінницька область має позитивне сальдо зовнішньої торгівлі та зростаючу тенденцію обсягів експорту до країн ЄС», – зазначив Володимир Мережко.

За результатами засідання конкурсної комісії, яке в багатьох позиціях збігалось з онлайн-голосуванням, що здійснювалось на сайтах профільного департаменту та облдержадміністрації, переможцями визнано 12 підприємств. За декілька тижнів відбудеться нагородження з врученням диплому і статуетки переможця регіонального конкурсу та сертифікату на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» протягом 2019 року. Також переможці конкурсу матимуть можливість взяти участь у виставці «Продіндустрія» з 50% знижкою від загальної вартості участі, що проводиться в Експоцентрі Вінницької ТПП.

Інформація офіційного вебсайту Вінницької обласної державної адміністрації