Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування – безкоштовне програмне забезпечення “Кабінет респондента”.

13.03.2019

ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ!

Держстат запроваджує роботу нового сервісу для електронного звітування –безкоштовне програмне забезпечення  “Кабінет респондента.

        Доступ до “Кабінету респондента” буде відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням:https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

   У “Кабінеті респондента” Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

    Для реєстрації та роботи в “Кабінеті респондента” необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування*.

Наразі сервіс підтримує електронний підпис одного з наведених нижче кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів – АЦСК):

Інформаційно-довідковий департамент ДФС,

АТ КБ “ПРИВАТБАНК”,

ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”.

    Перелік АЦСК, які підтримуються в “Кабінеті респондента”, буде розширюватися.

          Коректна робота в “Кабінеті респондента” можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

     У разі виникнення питань щодо роботи в “Кабінеті респондента” Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у “Кабінеті респондента”, або звернутись за консультацією до територіальних органів Держстату (телефони наведені на головній сторінціhttps://statzvit.ukrstat.gov.ua/ в розділі “Контакти”).

     *У разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 № 739 “Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень”, потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання.

    Інформація офіційного веб-сайту Вінницької обласної державної адміністрації.