Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Депутати затвердили звіт голови Тиврівської районної ради

24.01.2020

23 січня під головуванням очільника районної ради Ярослава Красовського проведено 33 сесію районної ради 7 скликання, в роботі якої окрім депутатів районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Урдзік, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів районної ради та райдержадміністрації, представники відділень поліції, керівники комунальних установ та закладів району, сільські, селищні голови, представники засобів масової інформації.

Перед тим як розпочати пленарне засідання, очільники району за збереження національної пам”яті українського народу, духовну розбудову національної та культурної свідомості жителів Тиврівського району, активну громадську позицію та з нагоди Дня Соборності України  нагородили Почесними Грамотами районної ради та райдержадміністрації: Очеретну Галину Бернадівну, Бузіна Михайла Івановича, Слободяника Григорія Михайловича, Руснак Євгенію Володимирівну, Трач Тетяну Григорівну.

Після привітань депутати перейшли до розгляду порядку денного, який затвердили в кількості 16 питань.

Першим питанням депутати розглянули звіт голови районної ради про діяльність за період з грудня 2018 року по січень 2020 року, який одноголосно підтримано депутатським корпусом. У свою чергу  Ярослав Йосипович подякував депутатам районної ради за виявлену довіру та плідну співпрацю.

Далі депутати заслухали та схвалили інформацію представника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах Тиврівського району, звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства “Тиврівський центр первинної медико-санітарної допомоги” про діяльність за 2019 рік, звіт директора КУ  “Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району”.

Потім депутати перейшли до блоку питань, які стосувалися внесення змін до районних програм. Так, внесено зміни  в додаток 2  рішення 29 сесії  районної ради 7 скликання від 20 червня 2019 року № 613 “Про внесення змін до Комплексної оборонно-правової програми Тиврівського району на 2016-2020 роки “Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громади”, Програму розвитку місцевого самоврядування у Тиврівькому районі на 2015-2020 роки, Програму кадрового забезпечення медичної галузі району (місцеві стимули) (зі змінами).

Депутати також розглянули та затвердили розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації прийнятих у міжсесійний період, про внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 19 грудня 2019 року №662 “Про районний бюджет Тиврівського району на 2020 рік”, про надання дозволу Тиврівському ліцею-інтернату на здачу приміщення в оренду, про надання дозволу на списання майна Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату Тиврівської районної ради.

Також депутати  схвалили проєкти рішень про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населених пунктів смт Тиврів, с. Жахнівка та с. Онитківці, с. Рахни -Польові та с. Пирогів.

З 16 питань порядку денного депутати затвердили 15. Не підтримали депутати лише проєкт рішення ” Про перехід на охоронну систему сигналізації” . Після жвавої дискусії за даний проєкт рішення прогосували лише 13 депутатів.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися на вебсайті районної ради  у розділі  “Документи ради”.