Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Ближче до людей та їх проблем

24.07.2020

   23 серпня голова районної ради Ярослав Красовський здійснив робочу поїздку в Новоміську територіальну громаду. Вибір населеного пункту не був випадковістю. Саме в цей день 2016 року на сході України загинув уродженець села Красне, боєць 54 окремого розвідувального батальйону Костянтин Бессараб. Віддаючи шану полеглому за цілісність України воїну та покладаючи квіти як символ вдячності та пам’яті Я.Красовський зауважив, що нашим обов’язком перед родинами захисників є постійна увага та піклування про них. Тому, незважаючи на складнощі сьогодення, районна влада спільно з депутатським корпусом докладе усіх зусиль, щоб цільова програма «Турбота» реалізовувалася в повному обсязі.

  Потім був візит до загальноосвітньої школи. І хоча літо – це період канікул та відпусток, робота в закладі була в самому розпалі. Технічний персонал, учителі та батьки здійснили величезний обсяг зовнішніх та внутрішніх робіт. Охайні світлі класи, свіжопофарбовані та побілені стіни по всьому периметру, доглянуті сад та територія – все це складало не тільки приємне враження, а й свідчило про високу відповідальність колективу. Але, як зауважила директор школи Г.Решетнік, найбільшим їхнім спільним бажанням є відновлення повноцінного навчального процесу з 1 вересня, бо школа без двінкоголосся дітей нікому не потрібна.

       Згодом голова районної та сільської рад обговорили коло проблем та завдань, пов’язаних з благоустроєм, підготовкою до опалювального сезону, соціальним захистом вразливих верств населення. Сьогодні людей дуже хвилює, чи не виникне у них зайвих проблем при укрупненні громад та районів.

    Закінчився робочий візит вшануванням світлої пам’яті воїнів- танкістів, які в липні 1941 року мужньо захищали Краснянський рубіж. За збігом обставин, якраз навпроти пам’ятного знаку визрів хлібний лан. І таке поєднання – символічне, бо приходить усвідомлення того, що мир та хліб здобувається працею, подвигом та звитягою.