Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

День памяті постраждалих за віру

10.09.2019

Минулого року 1 вересня 2018 року в смт Тиврів на території сьогоднішньої парафії Святого Архангела Михаїла було відкрито Меморіал Мучеників за віру ХХ століття в Україні. Меморіал знаходиться на першому поверсі у підвалах костелу святого Архангела Михаїла, на місці, котре показує жорстокість і трагічну долю мільйона людей замордованих тільки тому, що були римо-католиками та стане натуральним санктуарієм мучеництва і трагічної долі того, що було здійснено режимом без Бога. Створено буде цей меморіал на знак пошани  тих, котрі залишилися вірними і не зреклися своєї віри.

Цьогоріч саме в першу неділю вересня започатковано всеукраїнський день памяті постраждалих за віру, який і проводився у нововідкритому Меморіалі мучеників. В цьому винятковому місці, що береже історичну  память та подвиг мучеництва всіх наших земляків, зібралося біля тисячі поломників, жителів населених пунктів області, високе духовенство, районні владні структури. Взяв участь у дні памяті голова районної ради Ярослав Красовський.

Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні єпископ Броніслав Бернацький звернувся до присутніх зі словами проникливої проповоді, яка не залишила байдужим жодного з присутніх. Також у програмі урочистостей була Хресна хода зі свідченнями родин про часи переслідувань,