Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

1 жовтня – День людей похилого віку та День ветерана

01.10.2019

Jnxqrpjq1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. В нашому районі проживає понад десять тисяч літніх людей. У селі Красному працює стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку  вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаю Вам міцного здоров”я, щасливої долі, радості довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

З повагою й шаною

Я.Й. Красовський – голова Тиврівської районної ради